" /> Aamir Khan Filmleri | Sinema
gmail sign in create gmail account

Aamir Khan Filmleri

Müslüman ve Hint asıllı oyuncu olan Aamir Khan aynı zamanda yönetmen kimliği ile de birçok başarılı filme imza atmıştır. Filmlerinin birçoğunun Türkçe dublajı yapılmıştır bazıları ise alt yazılı olarak Türkçeye çevrilmiştir. Her bir filminde ayrı bir tat, ayrı bir heyecan olan Aamir Khan filmlerinden en bilinen ve mutlaka izlenmesi gerekenler; “Ghajini” ve “3 İdiots” dur. Ghajini gerilim tarzında bir film olmasına karşılık 3 idiots üç üniversite öğrencisinin üniversite hayatını komedi film tarzında ele almıştır. Her iki filmde de Aamir Khan başrol oyuncusudur ve genellikle filmlerinde iyi adam rolünü üstlenmektedir.
Hint filmlerinde çokça yer verilen Hint müziklerinin sözlerini dahi hd film izleyebileceğiniz internet sitemizden Türkçe altyazılı film izlemek mümkündür. Her bir filminde faklı farklı karaktere bürünen ve her birini hakkıyla oynayan Hint oyuncu Aamir Khan filmleri Hint sinemasının en çok sevilenleri arasındadır.
Hd film izle sitemizden alt yazılı film izleme olanağı ile rahatça ulaşabileceğiniz Aamir Khan filmleri genellikle diğer filmlere oranla uzun sürmektedir. Filmlerde bol bol Hint müzikleri ve Hint danslarına yer verilir ve genellikle Hint kültürünü, giyimini yansıtan filmler Mumbai’de geçmektedir.
Türkler ve Müslümanlar hakkında da film aralarında bahseden oyuncu ve yönetmen aslında didaktik pek çok mesaja da yer vermektedir. Eğer henüz Aamir Khan filmi izlemediyseniz hemen hd film izleme imkanı bulabileceğiniz web sitemizden alt yazılı film izle veya Türkçe dublajlı film izle seçeneklerinden birini seçerek dilediğiniz filmi izleyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*