" /> Hz.Züleyha İçin Azgın Bir Kadındır Dedi | Güncel
gmail sign in create gmail account

Hz.Züleyha İçin **** Bir Kadındır Dedi

yenibihaberzulahyaHabertürk’te Öteki Gündem programına konuk olan Hidayet Şefkatli Tuksal, programda İslam ve Hurafeler konusu hakkında konuşurken Hz. Yusuf ile Züleyha arasında geçen konuyu örnek verdi.

Tuksal, toplumun Züleyha’yı iyi gösterdiğini halbuki Kur’an-ı Kerim’de Züleyha’nın ahlaksız bir kadın olarak anlatıldığını söyledi. Tuksal, “Züleyha benim için ***** bir kadındır.” dedi.
Programın ilerleyen dakikalarında diğer katılımcı Ali Rıza Demircan ile Caner Taslaman arasında gergin anlar yaşanmaya başladı. Demircan’ın Taslaman’ın konuşmasına izin vermemesi üzerine Hidayet Tuksal programı terk etmek istedi. Moderatör Pelin Çift’in ısrarları karşısında Tuksal programa devam etti.

5 yorum

  1. ne diyor bu cahil kadın..züleyha Allaha iman etmiştir..yusufun aşkıyla yanıp tutuşurken Allah’ı bulmuştur…sapık olan bu kadındır…sosyete hocaları gibi yarım anlatıyor herşeyi…

  2. Harbıden yuh diyorum

    Allahu Tealanın ımtıhanı dır hz yusufun ta kardeslerının kuyuya atılmasından tutunda kolelıkten mısırın yonetıcısı olması ozmanlar zuleyha Allahı bılmıyordu ınanmıyordu o yaptıklarıda yusufa olan askından dı Allahu teala oldugu gıbı anlatıyor saten bıre cahıl kadın sonraları evlenıyolar evlendıklerınde 1 gun dıyorkı hz yusuf peygamber züleyhaya derki artık bereber yatalım sen helalimsin der fakat ne etse ne yapsa züleyha yanına almaz,ikna edemez bi türlü hz yusuf derki o sen değilmiydin bana sahıp olmak için tuzak kuran bana sahıp olmak isteyen,o sen değilmiydin yolumu gözleyen yıllardır ağlayan gözleri şişen şimdi ne olduda beni yanına almyorsun ? züleyha söle söledi; ben senın RABBİNİ tanımyordum seni tanıdıgımda ilk gözüme sen göründün güzel AMA ŞİMDİ senın taptıgın ALLAH’I tanıdım gördüm ben rabbimi seviyom ona asıgım der. arastırın

  3. Bir Peygamberin Hanımına dil uzatacak kadının imanından şüphe ederim

  4. Savaş Gümüş

    Bu nasıl bir edepsizliktir ki geçtim Züleyhayı (ki hatasını anlayıp iman etmiş bir müminedir) bir Peygamber için “o adam” kelimesini kullanabiliyor… yazıktır… edepsizliktir.. terbiyesizliktir..

  5. bu kadın şu yazımı okurmu bilnem ama, “islam önceyi siler” züleyha’nın iman ettikten sonraki halidir önemli olan.züleyha’ya hakaret ediyorsun. onunla nasıl helalleşeceksin. büyük lokma yut ama büyük laf söyleme demiş atalarımız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*